دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

img_yw_news
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

کارگاه آموزشی آمادگی در برابر زلزله و پناه گیری صحیح :

کارگاه آموزشی   آمادگی در برابر زلزله و پناه گیری صحیح  در تاریخ 30/10/96 با همکاری سازمان آتش نشانی   در بیمارستان لولاگر برگزار شد. ..

ادامه...

img_yw_news
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

کارگاه آموزشی استانداردهای اعتباربخشی :

کارگاه آموزشی استانداردهای اعتباربخشی در تاریخ 27/10/96 توسط خانم قاسمی نژاد در بیمارستان لولاگر برگزار شد. ..

ادامه...

img_yw_news
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

کارگاه آموزشی disaster :

کارگاه آموزشی   disaster  در تاریخ 28/10/96 توسط آقای دکتر رمیم  در بیمارستان لولاگر برگزار شد.   ..

ادامه...

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶

برنامه کلاس :

برنامه کلاس های زایمان فیزیولو‍یک بهمن ماه سال 1396 ..

ادامه...

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶

جلسه هم اندیشی :

  در مورخ 1396/10/23بازدید و نشست هم اندیشی بیمارستان لولاگر با حضور معاون اجتماعی و فرهنگی جناب آقای قاسمی و مدیر اداره سلامت  سرکار خانم بوبرج  شهرداری منطقه ده و مسئولین بیمارستان لولاگر برگزار گردید...... ..

ادامه...

تاریخچه  مرکز از بدو تاسیس تاکنون
این بیمارستان در ابتدای تأسیس (۱۳۱۲) به صورت نواخانه بوده است که بعد از مدتی بیماریهای داخلی و بیمارانی که به سل مبتلا بوده‌اند ویزیت و پذیرفته می‌شده‌اند. این بیمارستان تا قبل از انقلاب اسلامی وابسته به شیرخورشید بوده و بعد از پیروزی انقلاب به بهداری استان تهران و پس از چند سال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران قرار گرفته  و در حال حاضر بخشهای مختلفی در این بیمارستان به صورت فعال به بیماران خدمت رسانی می‌نماید.

رسالت(  Mission ) :
رسالت بیمارستان لولاگر به عنوان تنها بیمارستان دولتی منطقه ۱۰ شهر تهران ،با مساعدت مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایران ،تامین ، صیانت و ارتقاء سلامت افراد با ارائه مطلوب ترین خدمات درمانی ، آموزشی و پژوهشی در سطح جامعه با هدف افزایش رضایتمندی و اعتمادسازی مراجعین از طریق ارتقاء بهبود مستمر کیفیت خدمات سلامتی و تعالی عملکرد بالینی و ایمنی بیماران می باشد.
دورنما( Vision ) :
ما بر آنیم تا به عنوان  برترین بیمارستان جنرال استان تهران ، کشور و منطقه EMRO با ارائه مراقبت های درمانی با کیفیت برتر و مناسب ترین هزینه ها شناخته شویم و همچنین به عنوان بهترین بیمارستان ارائه دهنده مراقبت های درمانی با بالاترین استانداردها توسط بیماران، پزشکان و کارکنان ،انتخاب شده و پیشتاز استفاده از فن آوریهای نوین در ارائه خدمات سلامتی باشیم.
 

اصول و ارزشهای ما در این مسیر عبارتند از:

- احترام به حقوق و کرامت انسانی بیماران و سایر ذی نفعان
- پای بندی به اصول علمی و استانداردها در ارائه خدمات سلامتی و ایمنی بیماران
- پاسخگویی و مسئولیت پذیری ارائه کنندگان خدمت
- نوآموزی و بازآموزی
- نوآوری و ابتکار
- نظم و انضباط
- همدلی ، صداقت، شور و نشاط
- حفظ محیط زیست
- رعایت ارزشهای دینی ، اعتقادی و قانون مداری

ضمن تشکر از اعتماد شما به مرکز درمانی لولاگر

جهت اطلاع از خدمات درمانی مورد نیاز شما، این بروشور در اختیارتان قرار داده شده است.

          ضوابط و بیمه های طرف قرارداد

*این بیمارستان با بیمه های تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، خدمات درمانی(کارمندی، حمایتی، سایراقشار، سلامت همگانی و روستایی و عشایر) قرارداد دارد.

*در صورت دارا بودن بیمه های تکمیلی،  در هنگام ترخیص، با دریافت صورتحساب و مدارک بالینی مورد نیاز از پرونده پزشکی و ارائه به بیمه های مکمل، هزینه مربوطه قابل دریافت می باشد.(در صورت کامل نبودن مدارک بالینی در هنگام ترخیص، ۱۵ روز بعد با مراجعه به واحد مدارک پزشکی مدارک خود را دریافت نمایید).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خدمات قابل ارائه در بیمارستان

* بخش های این بیمارستان شامل: ‍‍‍‍‍CCU، Post CCU، اطفال، نوزادان، NICU، Post NICU، جراحی عمومی، داخلی، اورولوژی، زنان و زایمان و مراقبتهای دوران بارداری می باشد.

*خدمات پاراکلینیکی شامل: رادیولوژی، سونوگرافی، آزمایشگاه، داروخانه،پاتولوژی، اسپیرومتری، آندوسکوپی، سیستوسکوپی، اکو، تست ورزش، نوار عصب عضله، Tcd، سنگ شکن و... می باشد.

*سایر کلینیک های مرکز: کلینیک تخصصی دیابت با هدف آموزش و کنترل قند خون و کلینیک مادران باردار با هدف آموزش مادران بادار و همراهان ایشان در خصوص زایمان فیزیولوژیک، شیردهی و مراقبت های دوران بارداری و پس از زایمان می باشد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هزینه های قابل پیش بینی

*بیماران بستری واجد بیمه پایه سلامت، ۶ درصد از مبلغ صورتحساب تنظیمی مشمول این برنامه را بر اساس تعرفه مصوب پرداخت می نمایند و بیماران سرپایی ۳۰ درصد هزینه ها را پرداخت می کنند.

*روستائیان و عشایر و ساکنین شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر (دارای دفترچه بیمه روستایی) و سایر افرادی که از طریق نظام ارجاع به بیمارستان های مشمول برنامه مراجعه می کنند و ۳ درصد از کل هزینه خدمات را پرداخت خواهند کرد.

*ریز آخرین تعرفه های بیمارستانی در بورد پذیرش جهت مشاهده شما عزیزان در دسترس می باشد.

*مصدومین طرح طرافیکی(ماده ۹۲ قانون) با در دست داشتن کروکی پلیس و یا برگه اورژانس تهران، مشمول طرح رایگان خواهند بود.

*زایمان طبیعی در بیمارستان های تحت پوشش طرح تحول سلامت به صورت رایگان انجام می شود.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سیستم های حمایتی

 واحد مددکاری جهت رسیدگی به گروه های آسب پذیر (واقع در حیاط، جنب درب ورودی بخش ها) در راهنمایی و کمک به مراجعین محترم در شیفت های صبح و دفتر پرستاری در شیفت های عصر و شب پاسخگو می باشد.

*واحد رسیدگی به شکایات بیمارستان :۶۴۰۳۳۳۶۹ سامانه پیامکی:۰۹۱۰۰۶۲۹۵۷۰ و ایمیل:hos.lolagar@gmail.com  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نحوه پذیرش بیماران

 در مورد بیماران سرپایی جهت دریافت نوبت پزشکان درخواستی صبح با دریافت نوبت از دستگاه شماره دهی و فراخوان از باجه مربوطه، پذیرش بیماران انجام می گیرد.

*در صورت اتمام نوبت پزشکان خاص، در واحد پذیرش(پشت باجه) اطلاع رسانی صورت می گیرد.

*در مورد بیماران بستری بادردست داشتن اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی و کپی صفحه اول دفترچه بیمه به باجه بستری (اولین باجه در سمت چپ) مراجعه فرمایید.

*آدرس داده شده در زمان پذیرش با دقت فراوان ارائه گردد چون بعد از ثبت در پرونده قابل اصلاح نبوده و در هنگام صدور گواهی ولادت و گرفتن شناسنامه و .... به همان آدرس ارائه شده استناد می‌گردد.

* بیماران دارای کارت اورژانس بدون ایستادن در صف به باجه بستری (اولین باجه در سمت چپ) مراجعه فرمایید.

واحد ترخیصپرونده بیماران بستری توسط منشی به واحد داروخانه انتقال یافته و پس از تاییدات لازم به واحد ترخیص فرستاده می شود و سپس توسط منشی در خصوص مراجعه شما به واحد ترخیص اطلاع رسانی لازم صورت می گیرد.

آدرس : تهران – خیابان خوش – بین آذربایجان و دامپزشکی – بیمارستان لولاگر

شماره تماس : ۶۶۸۳۵۰۰۰-۰۲۱   ۶۴۰۳۳۳۳۳-۰۲۱    ۶۴۰۳۳۲۰۹-۰۲۱   

شماره دورنگار : ۶۶۸۷۹۶۱۱-۰۲۱

متن

متن

متن

متن