دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

نشست هم اندیشی

در مورخ هشتم خرداد ۱۴۰۰ جلسه نشست هم اندیشی با حضور مدیر عامل بیمارستان دکتر هراتی و مسئولین و پزشکان بیمارستان در سالن گردهمایی مدیریت بیمارستان برگزار شد. ..

ادامه...

img_yw_news
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

گرامیداشت روز مدارک پزشکی :

در مورح ۱۸ اوردیبهشت ۱۴۰۰ مراسم گرامیداشت روز مدارک پزشکی در بیمارستان لولاگر برگزار شد. ..

ادامه...

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

بزرگداشت روز ماما :

در مورخ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ روز چهارشنبه مراسم بزرگداشت روز ماما در بیمارستان لولاگر برگزار شد. ..

ادامه...

img_yw_news
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تودیع و معارفه :

مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت عامل بیمارستان لولاگر در  روز شنبه مورخ  ۱۸ اوردیبهشت ۱۴۰۰  با حضور دکترکوهپایه زاده ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ایران و هیئت همراه  و جمعی از پرسنل در سالن اجتماعات  این مرکزبرگزارشد. ..

ادامه...

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰

بازدید نوروزی ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایران از بیمارستان لولاگر

به گزارش روابط عمومی بیمارستان لولاگر، دکتر کوهپایه زاده رئیس دانشگاه در روز سه شنبه دهم فروردین ماه از بخشهای مختلف بیمارستان لولاگر بازدید نمودند. ..

ادامه...

تاریخچه  مرکز از بدو تاسیس تاکنون
این بیمارستان در ابتدای تأسیس (۱۳۱۲) به صورت نواخانه بوده است که بعد از مدتی بیماریهای داخلی و بیمارانی که به سل مبتلا بوده‌اند ویزیت و پذیرفته می‌شده‌اند. این بیمارستان تا قبل از انقلاب اسلامی وابسته به شیرخورشید بوده و بعد از پیروزی انقلاب به بهداری استان تهران و پس از چند سال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران قرار گرفته  و در حال حاضر بخشهای مختلفی در این بیمارستان به صورت فعال به بیماران خدمت رسانی می‌نماید.


رسالت(Mission):
لولاگر بیمارستانی درمانی است که با بهره گیری از متخصصین مجرب و نیروهای ماهر، متعهد و دلسوز، خدمات درمانی و آموزشی با کیفیت و هزینه مناسب را در جهت تامین و ارتقای سلامت اقشار مختلف مراجعین ارائه می نماید.

دورنما(Vision):
چشم انداز بیمارستان لولاگر رسیدن به برترین کیفیت درمانی با مناسب ترین هزینه ها در استان تهران تا 5 سال آینده می باشد.

بیانیه ارزش ها (Values)
مهمترین ارزش ها یعنی باورهای بیمارستان لولاگر عبارتند از :
ü التزام به احکام دین مبین اسلام : بعنوان الگو و سرمشق سازمان در جهت رسیدن به اهداف تعالی بشری
ü مشتری مداری:احترام به حقوق بیمار و کارکنان با حفظ کرامت انسانی
ü کیفیت مستمر: اطمینان از انطباق خدمات درمانی ارائه شده با بالاترین استانداردهای بیمارستانی
ü تعالی جویی : علاقه به ارتقاء فرآیندهای کیفی در چهارچوب مدل تعالی سازمانی
ü دوستدار محیط زیست : بعنوان یکی از مهمترین شاخص های منطقه ای و جهانی
ü نوآموزی و بازآموزی
ü همدلی،صداقت ،شور و نشاط
ú  نظم و انضباط

ضمن تشکر از اعتماد شما به مرکز درمانی لولاگر

جهت اطلاع از خدمات درمانی مورد نیاز شما، این بروشور در اختیارتان قرار داده شده است.

          ضوابط و بیمه های طرف قرارداد

*این بیمارستان با بیمه های تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، خدمات درمانی(کارمندی، حمایتی، سایراقشار، سلامت همگانی و روستایی و عشایر) قرارداد دارد.

*در صورت دارا بودن بیمه های تکمیلی،  در هنگام ترخیص، با دریافت صورتحساب و مدارک بالینی مورد نیاز از پرونده پزشکی و ارائه به بیمه های مکمل، هزینه مربوطه قابل دریافت می باشد.(در صورت کامل نبودن مدارک بالینی در هنگام ترخیص، ۱۵ روز بعد با مراجعه به واحد مدارک پزشکی مدارک خود را دریافت نمایید).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خدمات قابل ارائه در بیمارستان

* بخش های این بیمارستان شامل: ‍‍‍‍‍CCU، Post CCU، اطفال، نوزادان، NICU، Post NICU، جراحی عمومی، داخلی، اورولوژی، زنان و زایمان و مراقبتهای دوران بارداری می باشد.

*خدمات پاراکلینیکی شامل: رادیولوژی، سونوگرافی، آزمایشگاه، داروخانه،پاتولوژی، اسپیرومتری، آندوسکوپی، سیستوسکوپی، اکو، تست ورزش، نوار عصب عضله، Tcd، سنگ شکن و... می باشد.

*سایر کلینیک های مرکز: کلینیک تخصصی دیابت با هدف آموزش و کنترل قند خون و کلینیک مادران باردار با هدف آموزش مادران بادار و همراهان ایشان در خصوص زایمان فیزیولوژیک، شیردهی و مراقبت های دوران بارداری و پس از زایمان می باشد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هزینه های قابل پیش بینی

*بیماران بستری واجد بیمه پایه سلامت، ۶ درصد از مبلغ صورتحساب تنظیمی مشمول این برنامه را بر اساس تعرفه مصوب پرداخت می نمایند و بیماران سرپایی ۳۰ درصد هزینه ها را پرداخت می کنند.

*روستائیان و عشایر و ساکنین شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر (دارای دفترچه بیمه روستایی) و سایر افرادی که از طریق نظام ارجاع به بیمارستان های مشمول برنامه مراجعه می کنند و ۳ درصد از کل هزینه خدمات را پرداخت خواهند کرد.

*ریز آخرین تعرفه های بیمارستانی در بورد پذیرش جهت مشاهده شما عزیزان در دسترس می باشد.

*مصدومین طرح طرافیکی(ماده ۹۲ قانون) با در دست داشتن کروکی پلیس و یا برگه اورژانس تهران، مشمول طرح رایگان خواهند بود.

*زایمان طبیعی در بیمارستان های تحت پوشش طرح تحول سلامت به صورت رایگان انجام می شود.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سیستم های حمایتی

 واحد مددکاری جهت رسیدگی به گروه های آسب پذیر (واقع در حیاط، جنب درب ورودی بخش ها) در راهنمایی و کمک به مراجعین محترم در شیفت های صبح و دفتر پرستاری در شیفت های عصر و شب پاسخگو می باشد.

*واحد رسیدگی به شکایات بیمارستان :۶۴۰۳۳۳۶۹ سامانه پیامکی:۰۹۱۰۰۶۲۹۵۷۰ و ایمیل:hos.lolagar@gmail.com  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نحوه پذیرش بیماران

 در مورد بیماران سرپایی جهت دریافت نوبت پزشکان درخواستی صبح با دریافت نوبت از دستگاه شماره دهی و فراخوان از باجه مربوطه، پذیرش بیماران انجام می گیرد.

*در صورت اتمام نوبت پزشکان خاص، در واحد پذیرش(پشت باجه) اطلاع رسانی صورت می گیرد.

*در مورد بیماران بستری بادردست داشتن اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی و کپی صفحه اول دفترچه بیمه به باجه بستری (اولین باجه در سمت چپ) مراجعه فرمایید.

*آدرس داده شده در زمان پذیرش با دقت فراوان ارائه گردد چون بعد از ثبت در پرونده قابل اصلاح نبوده و در هنگام صدور گواهی ولادت و گرفتن شناسنامه و .... به همان آدرس ارائه شده استناد می‌گردد.

* بیماران دارای کارت اورژانس بدون ایستادن در صف به باجه بستری (اولین باجه در سمت چپ) مراجعه فرمایید.

واحد ترخیصپرونده بیماران بستری توسط منشی به واحد داروخانه انتقال یافته و پس از تاییدات لازم به واحد ترخیص فرستاده می شود و سپس توسط منشی در خصوص مراجعه شما به واحد ترخیص اطلاع رسانی لازم صورت می گیرد.

آدرس : تهران – خیابان خوش – بین آذربایجان و دامپزشکی – بیمارستان لولاگر

شماره تماس : ۶۶۸۳۵۰۰۰-۰۲۱   ۶۴۰۳۳۳۳۳-۰۲۱    ۶۴۰۳۳۲۰۹-۰۲۱   

شماره دورنگار : ۶۶۸۷۹۶۱۱-۰۲۱

متن

متن

متن

متن