دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

بایگانی بخش [اخبار پایگاه]

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 180 | تعداد کل بازدید های مطالب: 205,126 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ -

افتتاحیه :

در مورخ بیست هشتم شهریور ۱۴۰۰ کلینیک پاپیلوما  در بیمارستان لولاگر با حضور معاونت محترم درمان دکتر توکلی و جمعی از متخصصین افتتحاح شد.

img_yw_news
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ -

افتتاحیه :

درمورخ بیست و چهارم شهریور ۱۴۰۰ روز چهارشنبه کلینیک سرپایی بیمارستان لولاگر جهت درمان بیماران کرونایی درسالن ورزشی خوش با مشارکت و همکاری سپاه و شهرداری افتتحاح شد.

img_yw_news
شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰ -

افتتاح داروخانه درمانگاه بیمارستان لولاگر:

روز شنبه  مورخه ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ و مقارن با پنجمین روز از هفته دولت داروخانه درمانگاه بیمارستان لولاگر افتتاح گردید.

img_yw_news
شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰ -

گرامیداشت روز کارمند :

در مورخ ششم شهریور ۱۴۰۰ مصادف با هفته دولت روز کارمند دکتر هراتی مدیر عامل بیمارستان به منظور تجلیل از زحمات کارمندان بیمارستان لولاگر از قسمتهای مختلف مرکز دیدن کردند و با اهدای گل و شیرینی از زحمات کارمندان تقدیر و تشکر کردند .

img_yw_news
دوشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۰ -

گرامیداشت روز پزشک:

در مورخ یکم شهریور ۱۴۰۰ اول شهریور هم زمان با روز بزرگداشت و زادروز ابوعلی سینا پزشک حاذق، فیلسوف و حکیم ایرانی، که روز ملی پزشک نامیده شده است، به منظور قدردانی از زحمات و خدمات پزشکان بیمارستان لولاگر مراسمی با حضور نماینده مجلس مردمی سرکار خانم دکتر الهیان و مدیر عامل بیمارستان دکتر هراتی و جمعی از پزشکان و پرسنل بیمارستان در سالن اجتماعات مرکز برگزار شد و زحمات و تلاشهای پزشکان بیمارستان تقدیر و تشکر شد .

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ -

عمل هیسترکتومی

در مورخ ۱۴۰۰/۵/۲۵ روز دوشنبه عمل هیسترکتومی رحم با وزن ۹ کیلو گرم توسط دکتر الهام فرهادی متخصص زنان زایمان در بیمارستان لولاگر انجام شد .

img_yw_news
یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ -

پیام تبریک مدیر عامل بیمارستان لولاگر دکتر سپیده هراتی به مناسبت عید غدیر:

(من کنت مولا فهذا علی مولا) حلول عید ولایت و امامت را که به شکرانه ی تکمیل دین و تتمیم نعمت همگان

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ -

نشست هم اندیشی

در مورخ هشتم خرداد ۱۴۰۰ جلسه نشست هم اندیشی با حضور مدیر عامل بیمارستان دکتر هراتی و مسئولین و پزشکان بیمارستان در سالن گردهمایی مدیریت بیمارستان برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

گرامیداشت روز مدارک پزشکی :

در مورح ۱۸ اوردیبهشت ۱۴۰۰ مراسم گرامیداشت روز مدارک پزشکی در بیمارستان لولاگر برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

بزرگداشت روز ماما :

در مورخ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ روز چهارشنبه مراسم بزرگداشت روز ماما در بیمارستان لولاگر برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

تودیع و معارفه :

مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت عامل بیمارستان لولاگر در  روز شنبه مورخ  ۱۸ اوردیبهشت ۱۴۰۰  با حضور دکترکوهپایه زاده ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ایران و هیئت همراه  و جمعی از پرسنل در سالن اجتماعات  این مرکزبرگزارشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ -

بازدید نوروزی ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایران از بیمارستان لولاگر

به گزارش روابط عمومی بیمارستان لولاگر، دکتر کوهپایه زاده رئیس دانشگاه در روز سه شنبه دهم فروردین ماه از بخشهای مختلف بیمارستان لولاگر بازدید نمودند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ -

پمفلت گوش و شنوایی :

پیامهای گوش و شنوایی :

img_yw_news
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ -

نشست هم اندیشی

در مورخ سوم اسفند ۱۳۹۹ روز یکشنبه نشست هم اندیشی در سالن جلسات بیمارستان لولاگر با حضور مدیر عامل و معاون اجرایی و مسئولین عمرانی و بهداشت محیط و داروخانه و تجهیزات پزشکی بیمارستان و نمایندگان محترم معاونت توسعه و معاونت درمان برای تصویب راهکارهای جابجایی فضاهای لازم در ظلع شمالی برای تخریب ضلع جنوبی و ساخت بیمارستان جایگزین تشکیل گردید.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ -

بزرگداشت سردار سلیمانی :

در مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ روز پنج شنبه به مناسبت  اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی مراجعین بیمارستان لولاگر از ویزیت رایگان بهرمند شدند.

img_yw_news
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ -

دیدار مدیر خواهران بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران:

در مورخ۳۰ آذر ۱۳۹۹ همزمان با میلاد با سعادت عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار،  سرکار خانم لیلا آبنیکی  مدیر خواهران بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران و هیئت همراه از پرسنل بیمارستان لولاگر دیدن کردندو با اهدایی گل و هدایا از کادر پرستاری تقدیر و تشکر کردند.

img_yw_news
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ -

بازدید شهردار منطقه ۱۰ :

در مورخ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار، شهردار منطقه ۱۰ تهران جناب آقایی مجید رباطی و هیئت همراه  ، از پرسنل بیمارستان لولاگر دیدن کردند  و با اهداء گل، لوح تقدیر  از زحمات و تلاش‌های صادقانه پرستاران تقدیر و تشکر نمودند.

img_yw_news
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ -

دیدار و بازدید سرکار خانم بیابانی مسئول بسیج زنان کشور

در مورخ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار سرکار خانم بیابانی مسئول بسیج زنان کشور و هیئت همراه جهت تقدیر و خدا قوت به پرستاران و کادر درمان به  بیمارستان لولاگر تشریف آوردند  و با اهدای گل و هدایا از آنها تقدیر کردند.

img_yw_news
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ -

دیدار و بازدید جناب آقای دکتر نشاسته ریز:

در مورخ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ به مناسبت فرارسیدن ، ولادت باسعادت بانوی نور و ایثار، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار ،جناب اقای دکتر نشاسته ریز  سرپرست مدیریت  بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی ایران از بیمارستان لولاگر بازدید بعمل آوردند.

img_yw_news
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ -

جشن روز پرستار :

در مورخ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ مراسم جشن روز پرستار به مناسبت ولادت با سعادت عقیله بنی هاشم اسوه صبر و استقامت بانوی عشق ،حضرت زینب (س) در بیمارستان لولاگر برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ -

تقدیر و تشکر :

به گزارش روابط عمومی بیمارستان لولاگر در مورخ ۱۳۹۹/۹/۲۹ به مناسبت روز پرستار و میلاد باسعادت حضرت زینب (س) با حضور نماینده محترم  نهاد نمایندگی مقام معظم  رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایران مراسم تقدیر از پرستاران بیمارستان لولاگر برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ -

جشن گرامیداشت روز حسابدار:

در مورخ ۱۷ آذر ۱۳۹۹ جشن بزرگداشت روز حسابدار در سالن گردهمایی بیمارستان لولاگر برگزار گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ -

جلسه مسئولین :در تاریخ دوشنبه ۱۷/۹/۹۶ جلسه مسئولین بیمارستان ها با حضور مدیر عامل جناب دکتر سلطانی ، معاونت اجرایی جناب کوچک زاده ، مسئول اعت

در تاریخ دوشنبه ۱۷/۹/۹۶ جلسه مسئولین  بیمارستان ها با حضور مدیر عامل جناب دکتر سلطانی ، معاونت اجرایی جناب کوچک زاده ، مسئول اعتباربخشی آموزشی و مسئولین بیمارستان در سالن گردهمایی مرکز برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ -

جلسه هم اندیشی پزشکان بیمارستان لولاگر:

در مورخ ۲۷ آبان ۱۳۹۹ جلسه هم اندیشی پزشکان با حضور مدیر عامل و پزشکان و مسئولین بیمارستان در اتاق گردهمایی مدیریت بیمارستان لولاگر برگزار گردید ....

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ -

پیام مدیر عامل بیمارستان :

پیام مدیر عامل بیمارستان به مناسبت صدور کارنامه با درجه یک در دور چهارم ارزیابی استاندارد اعتبار بخشی برای بیمارستان لولاگر...

صفحه 1 از 8    
اولین
قبلی
1