دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

بایگانی بخش [اخبار پایگاه]

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 173 | تعداد کل بازدید های مطالب: 197,203 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ -

نشست هم اندیشی

در مورخ هشتم خرداد ۱۴۰۰ جلسه نشست هم اندیشی با حضور مدیر عامل بیمارستان دکتر هراتی و مسئولین و پزشکان بیمارستان در سالن گردهمایی مدیریت بیمارستان برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

گرامیداشت روز مدارک پزشکی :

در مورح ۱۸ اوردیبهشت ۱۴۰۰ مراسم گرامیداشت روز مدارک پزشکی در بیمارستان لولاگر برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

بزرگداشت روز ماما :

در مورخ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ روز چهارشنبه مراسم بزرگداشت روز ماما در بیمارستان لولاگر برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

تودیع و معارفه :

مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت عامل بیمارستان لولاگر در  روز شنبه مورخ  ۱۸ اوردیبهشت ۱۴۰۰  با حضور دکترکوهپایه زاده ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ایران و هیئت همراه  و جمعی از پرسنل در سالن اجتماعات  این مرکزبرگزارشد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ -

بازدید نوروزی ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایران از بیمارستان لولاگر

به گزارش روابط عمومی بیمارستان لولاگر، دکتر کوهپایه زاده رئیس دانشگاه در روز سه شنبه دهم فروردین ماه از بخشهای مختلف بیمارستان لولاگر بازدید نمودند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ -

پمفلت گوش و شنوایی :

پیامهای گوش و شنوایی :

img_yw_news
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ -

نشست هم اندیشی

در مورخ سوم اسفند ۱۳۹۹ روز یکشنبه نشست هم اندیشی در سالن جلسات بیمارستان لولاگر با حضور مدیر عامل و معاون اجرایی و مسئولین عمرانی و بهداشت محیط و داروخانه و تجهیزات پزشکی بیمارستان و نمایندگان محترم معاونت توسعه و معاونت درمان برای تصویب راهکارهای جابجایی فضاهای لازم در ظلع شمالی برای تخریب ضلع جنوبی و ساخت بیمارستان جایگزین تشکیل گردید.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ -

بزرگداشت سردار سلیمانی :

در مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ روز پنج شنبه به مناسبت  اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی مراجعین بیمارستان لولاگر از ویزیت رایگان بهرمند شدند.

img_yw_news
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ -

دیدار مدیر خواهران بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران:

در مورخ۳۰ آذر ۱۳۹۹ همزمان با میلاد با سعادت عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار،  سرکار خانم لیلا آبنیکی  مدیر خواهران بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران و هیئت همراه از پرسنل بیمارستان لولاگر دیدن کردندو با اهدایی گل و هدایا از کادر پرستاری تقدیر و تشکر کردند.

img_yw_news
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ -

بازدید شهردار منطقه ۱۰ :

در مورخ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار، شهردار منطقه ۱۰ تهران جناب آقایی مجید رباطی و هیئت همراه  ، از پرسنل بیمارستان لولاگر دیدن کردند  و با اهداء گل، لوح تقدیر  از زحمات و تلاش‌های صادقانه پرستاران تقدیر و تشکر نمودند.

img_yw_news
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ -

دیدار و بازدید سرکار خانم بیابانی مسئول بسیج زنان کشور

در مورخ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار سرکار خانم بیابانی مسئول بسیج زنان کشور و هیئت همراه جهت تقدیر و خدا قوت به پرستاران و کادر درمان به  بیمارستان لولاگر تشریف آوردند  و با اهدای گل و هدایا از آنها تقدیر کردند.

img_yw_news
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ -

دیدار و بازدید جناب آقای دکتر نشاسته ریز:

در مورخ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ به مناسبت فرارسیدن ، ولادت باسعادت بانوی نور و ایثار، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار ،جناب اقای دکتر نشاسته ریز  سرپرست مدیریت  بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی ایران از بیمارستان لولاگر بازدید بعمل آوردند.

img_yw_news
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ -

جشن روز پرستار :

در مورخ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ مراسم جشن روز پرستار به مناسبت ولادت با سعادت عقیله بنی هاشم اسوه صبر و استقامت بانوی عشق ،حضرت زینب (س) در بیمارستان لولاگر برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ -

تقدیر و تشکر :

به گزارش روابط عمومی بیمارستان لولاگر در مورخ ۱۳۹۹/۹/۲۹ به مناسبت روز پرستار و میلاد باسعادت حضرت زینب (س) با حضور نماینده محترم  نهاد نمایندگی مقام معظم  رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایران مراسم تقدیر از پرستاران بیمارستان لولاگر برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ -

جشن گرامیداشت روز حسابدار:

در مورخ ۱۷ آذر ۱۳۹۹ جشن بزرگداشت روز حسابدار در سالن گردهمایی بیمارستان لولاگر برگزار گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ -

جلسه مسئولین :در تاریخ دوشنبه ۱۷/۹/۹۶ جلسه مسئولین بیمارستان ها با حضور مدیر عامل جناب دکتر سلطانی ، معاونت اجرایی جناب کوچک زاده ، مسئول اعت

در تاریخ دوشنبه ۱۷/۹/۹۶ جلسه مسئولین  بیمارستان ها با حضور مدیر عامل جناب دکتر سلطانی ، معاونت اجرایی جناب کوچک زاده ، مسئول اعتباربخشی آموزشی و مسئولین بیمارستان در سالن گردهمایی مرکز برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ -

جلسه هم اندیشی پزشکان بیمارستان لولاگر:

در مورخ ۲۷ آبان ۱۳۹۹ جلسه هم اندیشی پزشکان با حضور مدیر عامل و پزشکان و مسئولین بیمارستان در اتاق گردهمایی مدیریت بیمارستان لولاگر برگزار گردید ....

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ -

پیام مدیر عامل بیمارستان :

پیام مدیر عامل بیمارستان به مناسبت صدور کارنامه با درجه یک در دور چهارم ارزیابی استاندارد اعتبار بخشی برای بیمارستان لولاگر...

img_yw_news
جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ -

کارگاه آموزشی :

در مورخ ۱۳۹۹/۸/۷ روز چهارشنبه به مناسبت  میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع)  و فرارسیدن هفته وحدت کارگاه آموزشی با موضوع وحدت برگزار شد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ -

پیام واحد آموزش :

پیام واحد آموزش بیمارستان لولاگر به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان همراه با پمفلت های آموزشی :

img_yw_news
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ -

اطلاعیه:

به اطلاع می رساند صندوق ارتباط با مدیرعامل در ورودی ساختمان مدیریت نصب شده و آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات و شکایات شما همکاران گرامی و مراجعین محترم می باشد به شما اطمینان داده می شود مطالب این صندوق صرفا توسط مدیرعامل بررسی گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹ -

روز کارمند

در مورخ چهارم شهریور ۱۳۹۹ سومین روز از هفته دولت که با نام روز کارمندمزین شده است دکتر محمود سلطانی مدیر عامل بیمارستان لولاگر همراه دکتر شهلا ابطحی  معاون اجرایی بیمارستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر با حضور در واحدها و بخشهای بیمارستان این روز را به مجموعه همکاران متعهد و تلاشگر بیمارستان   تبریک و تهنیت گفتند و با اهدایی گل و هدایا  از کارمندان تقدیر و تشکر نمودند. 

img_yw_news
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ -

پیام تبریک دکتر محمود سلطانی گردفرامرزی :

دکتر محمود سلطانی گرد فرامرزی مدیر عامل بیمارستان لولاگر در پیامی فرارسیدن عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت را تبریک گفت . متن پیام به شرح زیر می باشد :

img_yw_news
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ -

تودیع و معارفه :

مراسم تودیع و معارفه معاون اجرایی بیمارستان لولاگر روز دوشنبه 29 اوردیبهشت 1399 با حضور دکتر دیانتی مدیر محترم درمان برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ -

تودیع و معارفه :

مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت عامل بیمارستان لولاگر در  روز شنبه مورخ  20 اوردیبهشت 1399  با حضور دکترکوهپایه زاده ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ایران و دکتر توکلی معاونت محترم درمان  و جمعی از پرسنل در سالن اجتماعات  این مرکز برگزارشد.

صفحه 1 از 7    
اولین
قبلی
1